O książce

Przerażające myśli, paranoje, lęki. Surrealistyczne światy, w których zatraca się swoje człowieczeństwo, przestaje rozumieć, czym jest dobro, a czym zło. Zaczyna postrzegać innych jako marionetki w rękach tego, w którego nikt nie wierzy.

Dwadzieścia niezwykłych światów, dwadzieścia obrazów, ukazujących czające się za rogiem zło. Dwadzieścia kroków w nieskończoność. Każdy z nich odbierze Ci  pewność, gdzie  kończy  się mroczna rzeczywistość, a zaczyna koszmar pełen grozy.

Przyjrzyj się zwierzynie, która raz ucieka, a raz sama atakuje. Poznaj tajemnice otaczającej nas rzeczywistości, o których często boimy się rozmawiać, pytania, na które nie ma odpowiedzi. Zastanów się nad sensem istnienia, nad koszmarami tych, którzy umierają, uciekają lub chcą powrócić, lecz zgubili drogę w labiryncie.

 

ZWIERZYNA – upoluj ją! Ale najpierw odwróć się i sprawdź,

czy to za Tobą nikt nie idzie.

 

„Zwierzyna” to zbiór dwudziestu opowiadań, których nie da się jednoznacznie zakwalifikować gatunkowo. Jest debiutem książkowym Macieja Kaźmierczaka, urodzonego w 1996 r. w Kutnie autora ponad sześćdziesięciu opublikowanych opowiadań, redaktora oraz grafika, absolwenta II LO w Kutnie, studenta filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim.

 

zemsta na boga

 

 

Kutno 2015

Wydawca: Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół II LO w Kutnie

Redakcja i korekta: Agnieszka Kwiatkowska

Okładka, ilustracje oraz projekt graficzny: Maciej Kaźmierczak

Premiera: 23 października 2015 r.

Liczba stron: 330

ISBN 978-83-939338-2-2